Založit webové stránky nebo eShop
AKTUÁLNĚ
 
 
AKTUÁLNĚ
 
 
TERNÍMY TURNAJŮ
 
TURNAJ V TANVALDĚ  6.12.2009
TURNAJ V SEMILECH  12.12.2009
 
 
Výsledky podzimní části OP žactva – ročník 2009/2010


Sk. „A“    (4 družstva, 3. soutěžní turnaje – 13. 9. Turnov, 20. 9. Semily, 27. 9. Turnov,
     všechna družstva se zúčastnila a odehrála všechna utkání).


Pořadí    družstvo        utkání    vítězství  porážky      body    sety         míče

1.    TJ Turnov „D“    9    8    1      17    16:3    454:328
2.    TJ Turnov „K“    9    5    4      14    12:9    433:402
3.    TJ Semily         9    5    4      14    11:9    417:382
4.    VK Mn. Hr.       9    0    9       9    0:18    260:452




Sk. „B“      (3 družstva, 3 soutěžní turnaje – 13.9. Vysoké n/J., další dva turnaje se odehrály sloučeně v Poniklé a to 27. 9., všechna družstva odehrála veškerá utkání)

Pořadí   družstvo          utkání    vítězství     porážky      body    sety         míče

1.       TJ So. Poniklá      6    6    0      12    12:1    311:200
2.       TJ Jilemnice           6    3    3       9     6:7    242:269    
3.       TJ Vysoké n/J.      6    0    6       6    2:12    236:320

Do jarní finálové skupiny postupují družstva z prvních a druhých míst obou skupin.
Družstva na 3. a 4. místě sk.“A“ a družstvo na 3. místě sk. „B“ budou na jaře hrát
turnajovým způsobem o 5. až 7. místo.



zpracoval: Nešpor Vl.

 
                                                                                                                     
KP starších žákyň 14. 11. 2009 - TURNOV


1. kolo  KP starších žákyň v Turnově 14. 11. 2009 odehrálo všech 8 družstev.

Delegovaní rozhodčí se dostavili. Průběh 1.kola  byl plynulý  a dle zápisů z utkání nedošlo ke zranění  žádné hráčky. Pro další kola prosím o dodržování pravidel Rozpisu ohledně oprávněnosti startu hráček za jednotlivé oddíly.



POŘADÍ :

                                      1.KOLO    2.KOLO    3.KOLO    4.KOLO    CELKEM    
1.    TU LIBEREC                     8                                                               8      
2.     SK JEŠTĚDSKÁ „A“       7                                                             7      
3.    TJ TURNOV                       6                                                             6      
4.    LOKO ČESKÁ LÍPA         5                                                               5      
5.    NOVÝ BOR                       4                                                             4      
6.    VARNSDORF                     3                                                             3      
7.    SK JEŠTĚDSKÁ „B“           2                                                             2      
8.    JISKRA TANVALD             1                                                             1    



Druhé  kolo se uskuteční 5. 12. 2009 v Liberci na ZŠ Dobiášova .

SKUPINA  A – TU LIBEREC, JEŠTĚDSKÁ A, TURNOV, NOVÝ BOR
SKUPINA  B  -  LOKO Č.LÍPA, VARNSDORF, JEŠTĚDSKÁ B, TANVALD






VTanvalě 16. 11. 2009                                                           Ivana  Müllerová
                                                                                                vedoucí kategorie





 
 
 
TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek